5 podrobných návodů na zajímavé LED osvětlení

5 podrobných návodů na zajímavé LED osvětlení

Zpět do kategorie

Chcete si vytvořit zajímavé LED osvětlení, ale nevíte jak na to? Nemáte tušení, jaký odstín bílého LED pásku si vybrat nebo jak silný zdroj budete potřebovat? Na všechny vaše otázky máme odpovědi v jednoduchém návodu.

Pokud toužíte například po efektivním osvětlení kuchyňské linky, ale nevíte, jaké komponenty na to budete potřebovat, tak vám přinášíme snadné řešení. Vytvořili jsme pro vás speciální návod, ve kterém vám krok po kroku vysvětlíme, co všechno budete potřebovat pro vlastní LED osvětlení a jak postupovat při montáži.

Připravili jsme pro vás návody na osvětlení:

Až si svoje vlastní osvětlení zrealizujete, tak se nám pochlubte. Pošlete nám fotografie vašeho výtvoru na e-mail info@t-led.cz nebo na náš facebook. Těšíme se.

lVšechny články blogu T-LED.cz

4 komentáře u „5 podrobných návodů na zajímavé LED osvětlení“

  1. Mám dotaz a moc Vás prosím o jeho zodpovězení ať už konečně vím jak se zapojí do obvodu jeden stmívač s vypínačem , pro dvě svítidla LED, 30W/230V.
    Prosím o jednoduhé schéma zapojení.

    Mockrát děkuji.

  2. dobry den
    chci se zeptat pasek led 220v a k tomu napajeci kabel….ktery obsahuje asi 4diody..jake je vychazejici napěti pro pasek,pri zapojeni se musi dodrzet nejaka polarita aby nedoslo ke zkratu?a jake je nejmensi velikost pasku pro tento napajeci kabel…nebo po kolika centimetrech se deli pasek 220 v..dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pokud se rozhodnete vyplnit své jméno, případně i e-mail, poskytujete nám tak vaše osobní údaje. Jejich správcem je společnost T-LED s.r.o. a budou použity k zaevidování vašeho komentáře a k případné odpovědi na něj. Současně budou předány poskytovateli systému blogu, což je nezbytné pro jeho funkčnost. Stiskem tlačítka odeslat komentář k výše uvedenému udělujete váš souhlas. Více o ochraně vašich osobních údajů se můžete dozvědět zde.