Konstrukce a návratnost osvětlovacích těles s technologiemi LED

Zpět do kategorie

Tělesa svítidel jsou vyrobena tlakovým litím z hliníkových slitin. Takto optimálně přenášejí teplo, tudíž jsou skvěle chlazena. Tyto hliníkové slitiny jsou osázené LED diodami.

Tato konstrukce je prozatím jediným řešením, které se nejlépe osvědčilo při provozních zkouškách. Každé jiné řešení, včetně použití plastu, prozatím selhalo.

Dokonce se našli i takoví výrobci, kteří na chlazení diod a převodníku vložili do tělesa svítidla ventilátory. Samozřejmě toto řešení je špatné a nelze jej akceptovat.

Celohliníkový obal se používá z důvodu chlazení a dodrženi optimální provozní teploty diod a to do 55 °C při které je dosaženo maximální životnosti. Konstrukce celohliníkových osvětlovacích těles LED je navrhována na životnost kompletního svítidla minimálně 15 až 20 let.

Přečtěte si, v čem spočívá hospodárnost LED osvětlení.

lVšechny články blogu T-LED.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pokud se rozhodnete vyplnit své jméno, případně i e-mail, poskytujete nám tak vaše osobní údaje. Jejich správcem je společnost T-LED s.r.o. a budou použity k zaevidování vašeho komentáře a k případné odpovědi na něj. Současně budou předány poskytovateli systému blogu, což je nezbytné pro jeho funkčnost. Stiskem tlačítka odeslat komentář k výše uvedenému udělujete váš souhlas. Více o ochraně vašich osobních údajů se můžete dozvědět zde.